١٣٩٦ آذر ٢٣ پنج شنبه
 
اخبـــــار
صبحانه گرم در رئیس سئول جنوبی
شعبه رئیس سئول جنوبی از ساعت 8 صبح، کرپ سرو می کند
آموزش
آموزش مدیریت کافی شاپ و طبخ انواع نوشيدني هاي گرم توسط رئيس

رويــــــدادها
نوشيدني هاي گرم         
شات اسپرسو

اسپرسو در واقع روح قهوه است که اسانسي غني ، عطري خوشايند و طعمي کارامل گونه دارد. اسپرسوي تازه دم شده از سه لايه تشکيل شده است : به ترتيب از بالا به پايين ، کرم معطر، بدنه، و قلب غليظ و تيره آن. کرم روي اسپرسو حاوي عطر خوشايند آن است ولي خيلي زود ناپديد مي شود. به همين دليل هر شات اسپرسو بايد بلافاصله بعد از تهيه سرو شود.
کاپوچينو

اين نوشيدني کلاسيک ، محصول کافه بار هاي اروپا بوده و مخلوطي است خوشايند از يک شات اسپرسو بعلاوه کمي شير داغ و ابري از فوم شير بر روي آن.از آنجايي که کاپوچينو شير کمتري نسبت به کافه لاته دارد، طعم قوي تري از قهوه را به شما مي دهد.


کافه لاته

از يک شات اسپرسو بعلاوه شير داغ و يک لايه نازک فوم شير تشکيل شده است. ترديدي وجود ندارد که اين نوشيدني ملايم، محبوب ترين محصولي است که با اسپرسو درست مي شود.
اين نوشيدني را مي توان به صورت سرد ( همراه با يخ) و همچنين با انواع طعم ها مانند: وانيل، کارامل، فندق، و ... نيز سفارش دهيد.
کافه آمريکانو

اين همان نوشيدني است که درکشور مابه غلط به آن قهوه فرانسه گفته مي شود. اين در واقع روش اروپاييها براي تهيه يک قهوه به مدل امريکايي است . اين نوشيدني شامل يک شات اسپرسو ،به همراه آّب جوش است . یعني همان اسپرسو که با آب جوش رقيق شده باشد.
اين نوشيدني را مي توانيد به صورت سرد (همراه با يخ) نيز سفارش دهيد.
کافه موکا

يک قهوه شيرين است که با طعم شکلات که با يک شات اسپرسو، سس موکا، مقداري شير داغ و يک لايه خامه بر روي آن درست مي شود.
اين نوشيدني را مي توانيد به صورت سرد ( همراه با يخ سرد ) سفارش دهيد .
موکا آيريش گريم

اين نوشيدني محصول رئيس است. در واقع کافه موکايي است که طعم خاصي دارد و خاطره اي خوش از رئيس برايتان باقي مي گذارد.
کارامل ماکياتو

اين نوشيدني پرفروش ترين قهوه رئيس است . قهوه ای است ملايم با طعم کارامل که از اسپرسو، شير و يک لايه فوم شير درست شده و با کارامل تزئين مي شود.
Copyright © 2010-2011 Raees Coffee.
content management